Klubowe Mistrzostwa Polski na początku czerwca na polu Sobienie Królewskie G&CC

Citi Handlowy XVI Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Mistrzowskiej odbędą się na podwarszawskim polu Sobienie Królewskie G&CC w dniach 1 – 4 czerwca 2017 r.

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 klubów, a każda drużyna może liczyć nie więcej niż ośmiu zawodników. Natomiast w trakcie turnieju drużynę musi reprezentować co najmniej pięciu golfistów.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.polishchampionships.pl. Potwierdzeniem udziału klubów jest wniesienie opłaty wpisowej w wysokości 3360 zł za drużynę na rachunek Polskiego Związku Golfa oraz zgłoszenie składu drużyn na adres organizacja@pzgolf.pl do 18 maja 2017 r.

Nazwa rachunku:
Polski Związek Golfa
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Bank: Pekao S.A.
Nr rachunku: IBAN – PL31 1240 1066 1111 0010 3000 0684
SWIFT – PKOPPLPW

Opis wpłaty: „Nazwa klubu – opłata wpisowa za Klubowe Mistrzostwa Polski Grupa Mistrzowska”

Lista zakwalifikowanych klubów ogłoszona będzie na stronie www.polishchampionships.pl na 3 dni przed datą rozpoczęcia turnieju.

Kapitan drużyny ma prawo do zmiany dwóch osób ze zgłoszonego, ostatecznego składu drużyny, do godz. 15:00 dnia treningowego.

Tytułu mistrzów będą bronić gospodarze turnieju – Sobienie Królewskie G&CC, którzy wygrali z Toya G&CC Wrocław. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy First Warsaw G&CC.

W razie problemów prosimy wysyłać zapytania na adres mailowy: organizacja@pzgolf.pl.

Fot. strzalynafairwayu.pl

3