Citi Handlowe Mistrzostwa Polski 19-30 – jutro poznamy finalistów

Trzeci dzień rywalizacji i zarazem pierwszy dzień match play zadecydował o tym, kto jutro będzie walczył o finał młodzieżowców.

Szymon Olszewski (Binowo Park GC) dostał się do półfinału jako pierwszy młodzieżowiec po wygranej z Mateuszem Korzuchem (SPAR Polska GC) 5&4. W jutrzejszym dniu zmierzy się z reprezentantem Toya G&CC Wrocław, Janem Szmitem. Zawodnik wrocławskiego klubu wygrał 5&3 z Maksymilianem Białym (Tokary GC).

Drugi pół finał młodzieżowców rozegra się między zawodnikami Opolskiego KG oraz Armada GC: Jakubem Matuszkiem i Wojciechem Łoposzko. Matuszek zwyciężył z reprezentantem Armada GC Mirosławem Noconiem 9&7, a następnie zawodnikiem z Sobieni Philippem Pakoschem na drugim dołku dogryki. Natomiast Łoposzko triumfował w pojedynku z Mikołajem Geritzem (Sobienie Królewskie G&CC) 4&3.

Wśród kobiet oba mecze wygrały dziś Amanda Majsterek (A&A GC) oraz Marianna Duczmal (Kalinowe Pola GC). W porannych pojedynkach reprezentantka łódzkiego klubu pokonała Czeszkę Kristýnę Napoleaovą 7&5, a Duczmal triumfowała w starciu z Hanną Horst (Krakowski KG r. zał. 2002) 6&5. Po południu golfistka z Kalinowych Pól zwyciężyła z Napoleaovą 4&3, a Łodzianka z Horst 3&1.

Tee time’y dostępne TUTAJ.
Wyniki 19-30 dostępne TUTAJ.

Fot. Strzały na Fairwayu